Dzień Babci i Dziadka w ŻŁobku

Dzień Babci i Dziadka w ŻŁobku

Dnia 21 stycznia o godz.14:00 grupa maluszków ze żłobka w Zagórzu, miała okazję po raz pierwszy zaprosić do swojej kolorowej placówki swoich dziadków, wręczając im wcześniej piękne zaproszenia.

Z okazji ich święta, żłobkowicze przy pomocy swoich opiekunek, przygotowały dla swoich kochanych dziadków krótki program artystyczny, poczęstunek i wspólne zabawy.

Maluszki swoich licznie przybyłych, wyjątkowych gości przywitały wesołym marszem i piosenkami, po czym wręczyły swoim babciom i dziadkom słodkie serduszka i gwiazdki z wizerunkiem swoich rączek.

Kiedy zaproszeni goście i mali organizatorzy poczuli się nieco zmęczeni, panie opiekunki zaprosiły wszystkich na przygotowany przez nich teatrzyk kukiełkowy pt.:„ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA ” oraz krótkie przedstawienie pt.: „MACIEJ I MACIEJOWA”. Po zakończeniu i gromkich brawach wszyscy zaśpiewali „Sto lat”. Radość dzieci z obecności dziadków była nie do opisania, a duma i zachwyt ze swoich wnucząt rysowała się na twarzach dziadków. Wspólne kolędowanie, tańce i zabawy dodały niesamowitej atmosfery całej uroczystości.

Dziadkowie z uśmiechem i zadowoleniem opuszczali salę żłobkowicza, a my w imieniu wszystkich dziękujemy za poświęcony czas i jeszcze raz składamy wszystkim Babciom i Dziadkom najlepsze życzenia

opr. Natalia Borkowska