Przedszkolaki śpiewają małemu Jezuskowi w ramach "Misyjnego Kolędowania"

W niedzielę 11 stycznia w Gimnazjum w Tarnawie Dolnej parafianie i zgromadzeni goście mieli okazję obejrzeć wspaniałe Jasełka oraz wsłuchać się w piękne kolędy i pastorałki w wykonaniu dzieci i młodzieży z naszej parafii. Całość poświecona była „Misyjnemu kolędowaniu”, które  jest coraz bardziej popularne i praktykowane w wielu parafiach. Celem tegorocznej akcji kolędowania było wsparcie misji w Afryce.

W tym roku, podobnie jak w poprzednim kolędowały także dzieci z tarnawskiego przedszkola. Pod okiem swoich pań wykonały kilka kolęd i pastorałek. Ich występ był bardzo udany i zdobył wiele gromkich braw. Na sam koniec maluszki i starszaki zaśpiewały znaną kolędę „A wczora z wieczora” w nieco żywszej i radośniejszej wersji zespołu ENEJ. Dzieciaki wspaniale się spisały.

Bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie na koncert i zapewniamy, że można na nas liczyć również za rok. Cieszymy się, że mogliśmy przyłączyć się do tego ważnego i potrzebnego dzieła niesienia pomocy innym.

Oprac. K. Michalak