Nasza nowa strona

Drodzy Parafianie i Goście!!!   Witamy serdecznie na nowej stronie parafialnej. W wyniku słabego zabezpieczenia uległa awarii pierwotna strona parafialna. Uszkodzenie było na tyle silne, że nie oplacalna była jej naprawa. Postanowilismy zatem utworzyć w nowym formacie bardziej profesjonalną i z większymi mozliwościami stronę, która spełni - mamy taka nadzieję - oczekiwania naszych stałych i przyszłych czytelników. Stopniowo postaranmy sie z aktualizować wszystkie zakładki i odnośniki. Spróbujemy także odtworzyć wydarzenia z poprzedniej strony od popczątku jej istnienia, a gromadzić je będziemy w zakładce "Archiwum". 9 kwietnia minie 5 lat od momentu zaistnienia naszej strony w internecie. Jak wspominamy początki oglądalności strony wahały się w granicach 50 odsłon dziennie i stopniowo wzrastały aż do 200-300 odsłon na dobę. Stara wersja strony oraz strona zastępcza odnotowały w sumie ponad 400 tys. odsłon. Tym bardziej miło nam, ze nowa wersja strony po zaledwie 2-ch dniach na serwerze odnotowała ponad 1100 odsłon. Jest to sygnał dla nas, że potrzeba istnienia parafialnej strony jest duża, a nasza praca nie idzie na marne. Bardzo dziekujemy i życzymy wszystkim Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!

Redaktorzy strony: HiJK