Droga Krzyżowa na Gruszkę

W piątek przed Niedzielą Palmową w parafii odbyła się Droga Krzyżowa na Gruszkę. PO Mszy św. o godz.16.00 licznie zgromadzeni parafianie wyruszyli z Krzyżem ofiarując swoją drogę w intencjach polecanych i swoich osobistych. Drewniany Krzyż niesiony był kolejno przez mieszkańców Tarnawy Dolnej, Górnej, Olchowej, ministrantów, scholę, młodzież i dzieci. W atmosferze modlitwy wsłuchiwano się w rozważania przygotowane przez POAK. Nabożeństwo prowadził Ks. Proboszcz w asyście Ks. Wikariusza i Pana Organisty. Nad bezpieczeństwem podczas drogi czuwali strażacy z Tarnawy Górnej i Dolnej. Na zakończenie przy Krzyżu Jubileuszowym Ks. Proboszcz podziękował wszystkim za liczny udział i udzielił kapłańskiego błogosławieństwa.