Odpust parafialny ku czci św. Wojciecha

We wtorek, 26 kwietnia w parafii miały miejsce uroczystości odpustowe związane z Patronem św. Wojciechem. Odpust został przeniesiony w związku z Oktawą  Wielkanocy. Suma odpustowa odprawiona zostałą o godz. 11.00. Głównym celebransem i kaznodzieją był Ksiądz Prałat Wojciech Szlachta - Proboszcz Parafii NMP Królowej Polski w Polańczyku. W koncelebrze byli Ks. Marek Zarzyczny -   Proboszcz z Jasienicy Rosielnej i Ks. Krzysztof Sobiecki - Proboszcz naszej Parafii. W obstawę Mszy św. właczyli się przedstawieciele parafii, strażacy, młodzież i ministranci. Po Mszy św. odbyłą sie procesja z Najświętszym Sakramentem a po odśpiewaniu "Boże coś Polskę" była możliwość ucałowania relikwii św. Wojciecha. Nie zabrakło też tradycyjnych kramów i słodkich "rybek" .