Imieniny Księdza Proboszcza

Imieniny Księdza Proboszcza

25 lipca obchodzimy wspomnienie św. Krzysztofa, dlatego z tej racji w dniu dzisiejszym w naszej parafii podczas Mszy św. modliliśmy się w intencji podróżujących i prowadzących pojazdy mechaniczne. Swoją modlitwą obejmowaliśmy dziś również naszego ks. Proboszcza z okazji jego imienin. Imieninowe życzenia składały dzieci - Marlenka i Sandra

Czcigodny Księże Proboszczu!
W dniu imienin Twoich godnych
Z uczuciem najszczerszym
i z wdzięcznością stajemy dzisiaj przed Tobą
I poświęcamy ten wierszyk
 
Jesteśmy Ci wdzięczni za Twoje wskazania
Za tłumaczone nam słowo Boże
Za uśmiech Twój jasny, ojcowskie spojrzenie
Którymi nas darzysz wszystkich
 
Jesteśmy Ci wdzięczni za serce szlachetne
Co stale na Bożej wypala się służbie
Niech serce to w pracy Kościoła świętego
W miłości i łasce bije nam jak najdłużej
 
I w dniu twoich Imienin
Serdeczny hołd przyjmij w ofierze
Byś wiedział Księże Proboszczu że w naszej Parafii
Dzieci kochają Cię gorąco i szczerze.

i  przedstawiciele Rady Parafialnej i Kręgu Rodzin. 

Czcigodny Księże Proboszczu!
Dzień zbliżających się imienin to jedna z niewielu okazji, by wyrazić Ci wdzięczność za posługę kapłańską w naszej wspólnocie Parafialnej. W imieniu  Rady Parafialnej, kręgu Domowego Kościoła i całej parafii pragniemy podziekować Ci za jakże owocną pracę w naszej parafii.
Dziekujemy za wszelkie inicjatywy i prace w naszym kościele, budynku parafialnym i plebani. Dziekujemy za troskę o ministrantów, działania na rzecz dzieci i młodzieży, gdyż to one są przyszłościa parafii. Dziękujemy za poświęcony czas, życzliwość, uśmiech, dobre słowo i każdy gest wynikający z otwartości serca wobec każdego z nas. 
Wdzięczni za wszelkie dobro chcemy życzyć Ci, by Jezus Chrystus był zawsze dla Ciebie źródłem siły i radości w służbie Bogu i ludziom. Życzymy Ci drogi Księze Proboszczu wszelkiej pomyślności w realizacji planów i zamierzeń związanych z naszą parafią oraz tych osobistych. Niech Twoje szlachetne powołąnie przynosi Ci zadowolenie i radość z wyboru tak pięknej i odpowiedzialnej drogi. Życzymy zdrowia i radości. Abyś w swoim otoczeniu i pracy zawsze spotykał dobrych, życzliwych  i pomocnych ludzi. 
Niech Duch św. prowadzi Ci, uświęca, uczy, wspiera i kształtuje serce na wzór Najświętszgo Serca Jezusa i Maryi. Niech Jezus Chrystus obdarza Cię wszelkimi łaskami, niech daje Ci siły w pracy i głoszeniu Słowa Bożego a Matka Najświętsza Pani Nasza z Tarnawy niech ma Cię zawsze w swojej opiece. 
Patronie naszego Księdza Proboszcza - Święty Krzysztofie Twojej szczególnej opiece polecamy dziś Księdza Kzrysztofa i prosimy abyś wstawiał się za Nim u tronu Bożego.
Do życzeń dołączmy też wszyscy duchowy prezent w postaci pamięci modlitewnej. Szczęść Boże. 

Po Mszy św. o godz. 11.00 wszystkie pojazdy znajdujące się na parkingu zostały pobłogosławione i pokropione wodą święconą.