Uroczystość Odpustowa ku czci NMP Częstochowskiej

W dniu dzisiejszym w naszej parafii miała miejsce uroczystość Odpustowa ku czci NMP Częstochowskiej. Mszy św. odpustowej przewodniczył i Słowo Boże wygłosił nasz Rodak Ks. Marek Zarzyczny, który obchodził również w parafii rodzinnej Jubileusz 25 - lecia Kapłaństwa. W obstawę Mszy św. włączyli się członkowie grup parafialnych, dzieci i młodzież. Były życzenia dla Czcigodnego Jubilata i pamiątkowe obrazki. W tym dniu w naszej parafii swoją posługę wikariusza rozpoczął Ks. Łukasz Mroczek, którego bardzo serdecznie powitał Ksiądz Proboszcz. Po Mszy św. było wystawienie Najświętszego Sakramentu i odnowienie Ślubów Jasnogórskich. Następnie miała miejsce procesja wokół Kościoła i błogosławieństwo wiernych. Jak co roku nie zabrakło słodkości i błyskotek na kramach.