Mamy kolejnych ministrantów

W niedzielę Chrystusa Króla podczas Mszy św. o godz. 12 miało miejsce uroczyste przyjęcie pięciu nowych ministrantów do Liturgicznej Służby Ołtarza. Chłopcy do tej zaszczytnej posługi przygotowywali się przez kilka miesięcy pod czujnym okiem Księdza Proboszcza Krzysztofa Sobieckiego. W przygotowaniach pomagali im również rodzice. W dniu dzisiejszym głośno wypowiedzieli swoje "Jestem", otrzymali komże i pelerynki by po raz pierwszy posługiwać podczas Mszy św. wraz ze swoimi kolegami. Radością dzisiejszego dnia cieszy się nie tylko Ksiądz Proboszcz i rodzice ale jest to radość każdego z nas, gdyż prezbiterium naszej światyni licznie  otaczane jest przez młodych chłopców chcących służyć na chwałę Boga. Obejmijmy wszystkich ministrantów swoją modlitwą.