Imieniny Księdza Proboszcza

Dzisiejszą niedzielą rozpoczęliśmy 25. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Podczas Mszy św. modliliśmy się za wszystkich użytkowników dróg. Mszy św. koncelebrowanej przewodniczył neoprezbiter ks. Dawid Łyko wraz z księżmi diecezji sandomierskiej posługującymi  w tym czasie w Ośrodku Rekolekcyjnym w Olchowej. W obstawę Eucharsystii właczyła się młodzież przeżywająca swoje rekolekcje. Po Mszy św. dzieci, młodzież, rodzina Domowego Kościoła oraz przedstawiciele parafii złożyli życzenia Księdzu Poboszczowi Krzysztofowi Sobieckiemu. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców, po Mszy św. odbyło się błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych  oraz pokropienie pojazdów na parkingu. W czasie poświęcenia zbierane były  ofiary na zakup środków transportu dla misjonarzy. Miało też miejsce błogosławieństwo prymicyjne księdza neoprezbitera.