Życzenia dla Kapłanów

"Dobry pasterz, pasterz według Bożego serca

jest największym skarbem, jaki dobry Bóg może dać parafii

Z okazji Dnia ustanowienia Eucharystii - Dnia Kapłańskiego

pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia dla naszego Księdza Proboszacza, Księdza Wikariusza, Kapłanów pracujących kiedyś w Naszej parafii       i Kapłanów powołanych z naszej wspólnoty

Czcigodni Kapłani!

Niech wspiera Was Moc Ducha Świętego i miłość do Eucharystii. Pozostańcie zawsze wierni Chrystusowi. Niech On obdarza Was tymi łaskami, których potrzebujecie, by jeszcze pełniej realizować swoje kapłańskie powołanie. A Maryja Matka Kapłanów niech otacza Was płaszczem swej opieki.

Życzymy zdrowia, radości, życzliwych ludzi na swej drodze, a także realizacji osobistych pragnień. Abyście wzorem Chrystusa byli Dobrymi Pasterzami i osiągnęli śwoętość!

Niech Wielki Czwartek i całe Triduum Paschalne będą dla Was czasem wpatrywania się w Chrystusa Sługi i czerpania z Niego przykładu do wypełniania kapłańskiego powołania zgodnie      z wolą Bożą.

Szczęść Boże!