Wizyta Księdza Biskupa w SP i Gimnazjum

12 maja 2014 r. miało miejsce niecodzienne wydarzenie. W progi naszej szkoły zawitał niezwykły gość Ks. Biskup Stanisław Jamrozek wizytujący naszą parafię.  Wziął on udział w spotkaniu z dziećmi i młodzieżą. Po przywitaniu przez uczniów i dyrektora szkoły,  ksiądz biskup oraz społeczność obydwu tarnawskich szkół obejrzeli montaż słowno- muzyczny poświęcony osobie Jana Pawła II.  Biskup kierując słowo do zgromadzonych wspominał swoje szkolne lata i zachęcał dzieci do odważnego realizowania swoich celów. Docenił też talent członków małej scholki dziecięcej działającej przy naszej parafii, która uświetniła swoim śpiewem wizytę ks. biskupa w szkole. Po spotkaniu z dziećmi biskup Jamrozek spotkał się z nauczycielami obydwu szkół.