Zakończenie roku pracy RŚŻ

W Niedzielę Zesłania Ducha Świętego wspólnota Ruchu Światło – Życie Rejonu Lesko, a wśród niej przedstawiciele Kręgów rodzin naszej parafii spotkali się w Baligrodzie. Spotkanie zaszczycili swą obecnością Kapłani pracujący w parafii Baligród oraz Moderator rejonowy RŚŻ Ks. Janusz Łuc. Do Baligrodu przybyły rodziny z Tarnawy, Leska, Ustrzyk Dolnych. Dzień Wspólnoty rozpoczęto w Szkole Podstawowej przy kawie i ciastku. Następnie Ks. Janusz Łuc wygłosił konferencję związaną z tematem roku „Narodzić się na nowo”, po zakończeniu której w grupach rozmawiano na temat roli Ducha św. w ewangelizacji . O 16.00 rozpoczęła się Msza św. podczas której dziękowano Panu Bogu za cały rok pracy formacyjnej, prosząc jednocześnie o dary Ducha św. dla wszystkich członków RŚŻ.  Wspólne świętowanie zakończone zostało ogniskiem z kiełbaskami. Wzajemnie dzielono się radościami minionego roku i planowano działania na okres oaz wakacyjnych.