Otwarcie Ośrodka Turystycznego w Olchowie

W sobotę, 6 września w Olchowie miało miejsce oficjalne otwarcie Ośrodka Turystycznego „Brama Bieszczad” prowadzony przez Fundację „Światło – Życie” w Sandomierzu, którego dyrektorem jest  Ks. Adam Lechwar. Uroczystościom otwarcia towarzyszył Biskup Diecezji Sandomierskiej Krzysztof Nitkiewicz, który również przewodniczył Eucharystii sprawowanej w kaplicy. Księdzu biskupowi towarzyszyli kapłani diecezji sandomierskiej związani z RŚŻ na czele z Moderatorem Generalnym RŚŻ Ks. Adamem Wodarczykiem. Wśród zaproszonych gości byli także przedstawiciele władz wojewódzkich, gminnych i sołeckich. Nie zabrakło również potomków rodziny Schramm i ludzi dobrej woli związanych z Ośrodkiem. W uroczystościach wzięli też udział zaproszeni przedstawiciele naszej Parafii na czele z Proboszczem Ks. Prałatem Janem Krupińskim.