Wieczór andrzejkowy

Dzieci ze scholki parafialnej i ministranci naszej parafii mieli możliwość 26 listopada przeżyć wspaniały wieczór pełen wspólnych zabaw i tańców przy dźwiękach znanych przebojów, który miał miejsce w Sali Domu Ludowego w Tarnawie Górnej. Była „Kareta”, „Sałatka owocowa”, taniec z balonikiem i wylosowaną postacią z bajki, kaczuchy, pociąg, zabawa z krzesełkami i pudełko z niespodzianką. Wszyscy bawili się doskonale. Każde dziecko dzieląc się z innymi przyniesionymi słodkościami  zadbało o wspólny poczęstunek, który umilił całość spotkania. Wspólne tańce i zabawy sprawiły dzieciom wiele radości i z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci. Miłą pamiątką są zdjęcia wykonane podczas tzw. ,,wieczoru andrzejkowego”.