Pasterka 2014

Tradycja, ale przede wszystkim wiara w przyjście Syna Bożego na ziemię przyciąga na Mszę świętą rozpoczynającą okres Bożego Narodzenia w kościele rzymskokatolickim rzesze wiernych. Podczas tegorocznej Pasterki nasz parafialny kościół wypełniony był po brzegi. Pasterkę rozpoczęła jedna z najpiękniejszych kolęd polskich "Wśród nocnej ciszy”. Parafianie i ich gości przybyli, aby powitać Dzieciątko Jezus. Tak jak w minionych latach, kościół został przystrojony udekorowanymi choinkami a przy ołtarzu Serca Jezusowego wykonano szopkę. Pasterce przewodniczył i kazanie wygłosił Proboszcz Parafii, Ksiądz Prałat Jan Krupiński, który zachęcał do obdarowywania się prawdziwą miłością zaczerpniętą od Dzieciatka Jezus.