Rada DIAK

Ponad 250 prezesów z  Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej z Archidiecezji Przemyskiej wzięło udział w Radzie Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej w Przeworsku. Spotkanie  odbyło się w Zespole Szkół Zawodowych. Radę otworzyła Prezes AK pani Danuta Figiela i odczytała sprawozdanie Zarządu za 2014 rok. Sprawozdanie finansowe przedstawił skarbnik pan Czesław Urban. Obecni na Radzie prezesi  AK przyjęli sprawozdania , udzielili absolutorium dla Zarządu oraz przyjęli plan pracy na 2015 rok. O godz. 12 Mszę Świętą w Kościele pw. Chrystusa Króla w Przeworsku odprawił i słowo Boże wygłosił J.E Ksiądz Arcybiskup Józef Michalik, Metropolita Przemyski w koncelebrze 20 kapłanów - Asystentów AK. Wróciliśmy do Zespołu Szkół na spotkanie opłatkowe , życzenia , kolędowanie i ciepły posiłek. Mimo brzydkiej pogody szczęśliwie wróciliśmy do swoich rodzin.

opr. K. Zajdel