Akcja rozdawania jabłek i marchwi

Dzięki inicjatywie członków POAK i Rady Sołeckiej wsi Tarnawa Górna, przy współpracy z Caritas Archidiecezji Przemyskiej w naszej parafii w dniu dzisiejszym rozdano ok.20 ton jabłek i tyleż samo marchwi.

Darmowe przekazywanie owoców i warzyw odbyło się w ramach akcji Embargo 2015, mającej na celu wsparcie polskich sadowników i rolników, którym nie udało się sprzedać owoców za wschodnią granicę.

Akcja rozdawania jabłek i marchwi spotkała się z dużym zainteresowaniem mieszkańców całej parafii o czym świadczyło tempo z jakim rozdano dostarczone produkty.

Zarówno pomysł , jak i sprawny przebieg  tego przedsięwzięcia był możliwy dzięki bezinteresownej pomocy i zaangażowaniu się członków Akcji Katolickiej, Rad Sołeckich i młodych chłopców, którzy nie szczędzili sił w przenoszeniu skrzynek z jabłkami i worków z marchewką.

Wszyscy obdarowaniu kierują szczególne podziękowania na ręce Dyrektora Caritas Archidiecezji Przemyskiej Ks. Artura Jańca.