Parafialna Droga Krzyżowa

W piątek, przed Niedzielą Palmową , tradycyjnie już od kilkunastu lat przeżywaliśmy parafialną Drogę Krzyżową na miejscową górę Gruszkę. Nabożeństwo zgromadziło licznych parafian.  Krocząc za naszymi kapłanami wytyczoną trasą mogliśmy uświadomić sobie, że właśnie tak odprawiona Droga Krzyżowa najbardziej nawiązuje do drogi Chrystusa, dźwigającego swój krzyż ulicami Jerozolimy na Golgotę. W głębokim i owocnym przeżyciu tego nabożeństwa pomogły Rekolekcje Wielkopostne, Sakrament Pokuty, jak również rozważania przygotowane przez członków grup parafialnych i śpiew P. Organisty i młodzieży. Kolejny już raz dziękujemy Dobremu Bogu sprzyjającą pogodą, dar uczestnictwa  i modlitwę wspólnotową przygotowująca do Świętego Triduum Paschalnego.