Życzenia dla kapłanów

Z okazji tak wspaniałego Święta, jakim jest Rocznica Ustanowienia Eucharystii i Kapłaństwa pragniemy

Kapłanom pracującym w naszej parafii, Kapłanom powołanym z naszej wspólnoty i tym wszystkim którzy pracowali wśród nas

życzyć

zdrowia i wielu Łask Bożych do dalszej pracy duszpasterskiej.

Życzymy, aby towarzyszyła Wam bliskość Jezusa, który Was powołał i któremu oddajecie swoje życie. Bądźcie więc spełnieniem pragnień  Jego Serca, a Matka Chrystusa, Matka Kapłanów swą macierzyńską miłością niech Was broni i osłania.

Niech Wasze szlachetne powołanie i sianie ziaren Prawdy Bożej w naszej Parafii i parafiach, gdzie sprawujecie swą zaszczytną posługę, przyniesie Wam zadowolenie i satysfakcję z wyboru tak trudnej i odpowiedzialnej drogi życiowej.

Niech obfitość łask nieustannie się pomnaża przez Chrystusowe „stokroć więcej”.

Szczęść Boże!