Wiosenny Dzień Skupienia Akcji Katolickiej

Prezesi i Członkowie Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej z Archiprezbiteratu Sanockiego spotkali się 18.04. 2015 r. na Wiosennym Dniu Skupienia w kościele p.w. św. Jana Kantego w Niebocku. Przywitał nas ks. Edward, proboszcz tamtejszej parafii , a program spotkania przedstawił Asystent AK Dziekan Ks. Józef Niżnik. Nabożeństwo rozpoczęliśmy Koronką do Bożego Miłosierdzia , następnie Ks. Asystent wygłosił konferencję o Krzyżu.  Krzyż był taki przed jakim modlił się św. Franciszek z Asyżu jako młody chłopak. Po indywidualnej modlitwie każdy z nas podchodził i  oddawał  się osobiście Ukrzyżowanemu.  Pan Stanisława Jarosz  odpowiedzialny za Archiprezbiterat  Sanocki zapoznał nas z kalendarium na najbliższy okres czasu. O godz. 12 rozpoczęła się koncelebrowana Msza św. którą odprawił ksiądz Andrzej Skiba z Sanoka w asyście proboszcza z Niebocka , z Grabownicy, z Trześniowa i  księdza ze Strachociny . Słowo Boże wygłosił  ks. Asystent Józef Niżnik .W nabożeństwie uczestniczyło około 150 osób. Dzięki uprzejmości Pana Stanisława Zarzycznego mogliśmy reprezentować naszą parafię Tarnawę Górną.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Krystyna Zajdel