20-lecie istnienia Kręgu DK w Parafii

W dniu dzisiejszym krąg rodzin pw. św. Wojciecha z naszej Parafii obchodził rocznicę 20- lecia swojego istnienia. To 7 maja 1995 roku z inicjatywy Ks. Piotra Babijczuka odbyło sie pierwsze spotkanie kręgu. Poprzez kolejne lata opiekę duchową nad kręgiem pełnili kolejni wikarzy. Był to piekny czas trwania we wspólnocie pod czujnym okiem kapłanów, to czas przeżywania radości i niejednokrotnie trosk w bliskości z Chrystusem, którego wybrali jako swojego Pana i Zbawiciela. Uczestnicząc w sobotę we Mszy św. koncelebrowanej przez naszych duszpasterzy i kapłanów z RŚŻ każdy dziękował Bogu za czas jaki został mu dany, prosząc jednocześnie Boga o dalsze błogosławieństwo i trwanie przy Nim. Po Mszy św. wszyscy spotkanli sie w budynku Przedszkola, gdzie wśród zaproszonych gości wspominano minione lata i ogladano zdjęcia sprzed lat.