Bierzmowanie

Uroczystość Sakramentu Bierzmowania młodzieży Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tarnawie Donej

Różne są dary łaski, lecz ten sam Duch:

różne są rodzaje posługiwania, ale jeden Pan;

różne są rodzaje działania, lecz ten sam Bóg,

sprawca wszystkiego we wszystkich.

(1 Kor 12,4-6)

W dniu 6 maja o godz. 16.00 w naszym kościele parafialnym odbyła się Uroczystość Sakramentu Bierzmowania młodzieży gimnazjalnej tarnawskiego Gimnazjum. Sakramentu udzielił J.E.Ks.Bp Adam Szal, w asyście księży proboszczów Parafii Czaszyn ks. Marka Figury, Parafii Łukowe ks. Zbigniewa Łuca oraz naszego proboszcza ks. Prałata Jana Krupińskiego. Jak co roku do bierzmowania przystąpili uczniowie klas 3-ch Gimnazjum pochodzący z w/w parafii łącznie ponad 60 osób.

Nowo bierzmowanym życzymy aby przyjęty z wiarą sakrament obficie rozlał na Was swe łaski i aby Dobry Bóg umocnił i uczynił duchowo silnymi tak, abyście każdy dzień przeżywali pięknie i dobrze, umacniając swą przyjaźń z Chrystusem.