29 maja - Dzień otwarty w tarnawskim Przedszkolu

Dzień otwarty w Przedszkolu w Tarnawie Dolnej

Dyrekcja oraz wychowawczynie Przedszkola Niepublicznego im. Ks. Prałata Józefa Jakieły w Tarnawie Dolnej zapraszają wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym z całej Tarnawy i okolic na Dzień Otwarty organizowany 29 maja w godzinach od 10.00 do 14.00 w budynku przedszkola. Dzieci, które jeszcze nie chodziły do przedszkola a chciałyby się zapisać, będą miały możliwość uczestniczyć w zajęciach dydaktycznych, muzycznych i tanecznych, a także poznać panie i pobawić się w sali z rówieśnikami. Rodzice zapoznają się z personelem oraz formą działania placówki, będą mogli zwiedzić poszczególne sale, uczestniczyć z dziećmi w zabawie i porozmawiać z nauczycielami na interesujące ich tematy. W planie przewidujemy:

-od godziny 10.00 zajęcia w grupie młodszej (tańce, zabawy w kole, zajęcia dydaktyczne)

-Następnie od 10.30 do 11.15 zabawy w kącikach zainteresowań różnymi zabawkami oraz poczęstunek

-o godzinie 11.30 zapraszamy na zabawę taneczną przy wesołej muzyce. Dzieci będą mogły przebrać się w ulubioną postać, dlatego zachęcamy do przyniesienia dowolnego stroju.

Zapraszamy wszystkie Dzieci z Rodzicami w godzinach 10.00 – 14.00. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i ciekawe atrakcje.

Wychowawczynie grupy młodszej i starszej