Remontów c.d.

Aktualnie trwają prace wykończeniowe, zamontowano już płyty w zakrystii i na chórze. Ułożona całkowicie posadzka na kościele, zamontowane płyty antypoślizgowe przed wejściem i w przedsionku kościoła oraz zamontowano koło centralne krzyża na posadzce z Herbem papieskim Świętego Jana Pawła II. Trwa montaż cokołów.  W najbliższym czasie docinane będą wykończenia, układane cokoły na ścianach, obrabiane filary, obróbka spoin miedzy płytami. Prace powinne zakończyć się do wtorku. W środę zaplanowane jest odkurzanie ścian, sufitów, ołtarzy, obrazów i żyrandoli oraz zmywanie i porzadkowanie wyposażenia. Przewożenie oraz montż ławek planuje sie na piątek i sobotę. Zakończenie prac porządkowych do niedzieli 7 czerwca.