12 lipca - "8 Prafiada - Tarnawa 2015"

OGŁOSZENIE

W najbliższą niedzielę „Stowarzyszenie Nasza Przyszłość – Tarnawa”, organizuje  „VIII Parafiadę – Tarnawa 2015”. Program imprezy widnieje na załaczonym plakacie.

Informujemy, że dość znaczna liczba mieszkańców naszej Parafii zasiliła nas już różnego rodzaju podarunkami na Loterię fantową za co serdecznie dziękujemy. Gdyby ktoś jeszcze miał życzenie ufundowania nagród do Loterii to jest jeszcze taka możliwość. Fanty można składać w następujących miejscach: na plebani, w Przedszkolu oraz u sołtysa Tarnawy Górnej.

Mogą to być zakupione specjalnie na tę okazję lub posiadane w domu nieużywane przedmioty codziennego użytku, obrazy, rękodzieła, ozdoby, sprzęt sportowy i turystyczny itp.

Przypominamy że: Całkowity dochód z tegorocznej imprezy przeznaczony będzie na zasilenie konta remontowego naszego kościoła.

Jak co roku organizatorzy przewidzieli ciekawe atrakcje, występy artystyczne, smaczne jadło i dobrą zabawę. O szczegółach informować będą plakaty oraz parafialna strona internetowa.

Liczymy na liczny udział w imprezie oraz zakupienie losów-cegiełek, które dadzą szanse na wygranie głównych nagród Konkursu.