Parafiada tuż, tuż....Cenne nagrody w Konkursie cegiełkowym

8 Parafiada już w najbliższą niedzielę. Oprócz występów artystycznych, konkursów sportowych, atrakcji zabawowych, organizatorzy przxygotowali "Konkurs cegiełkowy" z nagrodami. Każdy może stać się zwycięzcą głównych nagród pod warunkiem nabycia Cegiełki. Cegiełki są różnej wartości: 5 zł 10 zł i 20 zł. Każda zakupiona Cegiełka oznaczona zostanie dodatkowo numerem, który upoważni nabywcę do odbioru już przy zakupie drobnego upominku, z tą różnicą, że przy zakupie cegiełki o nominale 10 zł i 20 zł upominki będą cenniejsze niż przy zakupie Cegiełki za 5 zł. Każda zakupiona cegiełka niezaleznie od nominału(wartości), daje nabywcy tylko jedną szansę przy losowaniu do walki o nagrody główne. Ze wzgledu na to, że do organizatorów trafiło dość sporo cennych nagród przewiduje sie 2 lub 3 tury finałowe. W pierwszej szczęśliwcy walczyć bedą o mniej cenne nagrody ,a w następnych o coraz cenniejsze. Warunkiem otrzymania jednej z 20 nagród głównych będzie prawidłowa odpowiedź na zadane pytanie konkursowe.

O jakie nagrody walczymy? Są wśród nich: kosa spalinowa firmy Sthill, odkurzacz przemysłowy, roboty kuchenne, pochłaniacze, komplety garnków, odtwarzacz DVD i inne.