Jesienny Dzień Skupienia POAK

Na zaproszenie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej z Parafii Długie członkowie P. Adam Zarzyczny i P. Krystyna Zajdel reprezentowali nasz parafialny Oddział AK na ,,Jesiennym Dniu Skupienia''.  Ksiądz Józef Niżnik o godz. 10.00 wygłosił konferencję ,, Blaski i cienie Akcji Katolickiej” . O 11.00 księża udzielali sakramentu spowiedzi i o 11.30 Mszę św. odprawił i Słowo Boże wygłosił ksiądz dziekan Józef Niżnik. W spotkaniu uczestniczyło około 120 osób. Na zakończenie Mszy św. wszyscy otrzymali błogosławieństwo i wrócili do swoich rodzin.

Krystyna Zajdel