Zakończenie roku szkolnego

24 czerwca zakończono kolejny rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. pod przewodnictwem Księdza Proboszcza Jana Krupińskiego. W obstawę Mszy włączyła się schola parafialna i Dyrektorzy szkół. Słowo Boże wygłosił katecheta pracujący w Gimnazjum Ks. Janusz Łuc. Po zakończeniu Eucharystii młodzież szkoły i gimnazjum złożyła Księdzu Proboszczowi życzenia imieninowe. Następnie wszyscy udali się w stronę szkoły. Spotkanie uczniów SP odbyło się na jadalni szkolnej, gdzie klasa VI zaprezentowała program artystyczny. Później były nagrody dla wyróżniających się uczniów. Pożegnano również absolwentów szkoły. Słowo podziękowania za pracę na ręce Pani Dyrektor złożyli rodzice. Po spotkaniu ogólnym wszyscy uczniowie zgromadzili się wraz ze swymi wychowawcami w swoich klasach. Tam otrzymali upragnione świadectwo a tym samym rozpoczęli zasłużone i upragnione wakacje.

Zakończenie roku szkolnego w Gimnazjum było z udziałe władz Gminy o miało miejsce na sali gimnatycznej Zobacz wiecej