Ogłoszenie - żłobek

Ogłoszenie!

STOWARZYSZENIE „Nasza Przyszłość – Tarnawa” informuje, że uzyskało akceptację Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz na utworzenie dodatkowego oddziału Żłobka dla dzieci od 1 roku do 3 lat życia. Oddział ten powstanie z dniem 1 września tego roku w budynku Przedszkola Niepublicznego w Tarnawie Dolnej.

Propozycja ta wynika ze wzrostu zainteresowania fachową opieką nad dziećmi na terenie naszej Gminy. Oddział zamiejscowy w Tarnawie Dolnej może przyjąć dodatkowo 20-ro dzieci w wieku żłobkowym tj.             od 1 roku do 3 lat życia.

Aktualnie posiadamy jeszcze 10 miejsc wolnych. Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt  pod numerem tel. 692 695 648.

Karty zapisu do Żłobka są dostępne w zakrystii lub można je pobrać ze strony parafialnej(www.parafia-tarnawa.pl).

O przyjęciu dziecka decydować będzie kolejność zgłoszeń. Karty zapisu należy dostarczyć bezpośrednio do Pana Janusza Krajnika.

lub na terenie Parafii Łukowe do Pani Bogusławy Giba.

Karta zapisu do żłobka (pobierz)