"Potęga nadziei"

Od kilku dni w naszym kościele po wieczornej Mszy świętej a także w najbliższą niedzielę można otrzymać za darmo bardzo ciekawą książkę pt. „Potęga Nadziei – Opowieść o cierpieniu człowieka i miłosierdziu Boga”. Pod redakcją ks. Łukasza Pałackiego we współpracy z p. Romanem Kluską, książka ta została wydana w nakładzie 200 tysięcy sztuk z okazji trwającego obecnie Roku Miłosierdzia jako piękne dopełnienie treści związanych z tajemnicą Bożego Miłosierdzia.

Szereg ludzkich historii w niej opisanych w zetknięciu z wiarą i doświadczeniem Żywego Boga napawa nadzieją i zachęca do refleksji nad własnym pogłębianiem wiary, która jest nieodzownym elementem zrozumienia własnego cierpienia jak i przyszłego zbawienia.

Książkę tę do drugiego wydania przygotował w Krakowie i Przemyślu ks. Łukasz Pałacki, który nieodpłatnie przekazał do naszej parafii kilkaset sztuk. Ponad 100 tysięcy egzemplarzy zostało dołączone do tygodnika Do Rzeczy i rozprowadzone w Wielki Poniedziałek obecnego Roku. Znaczna ilość została również dostarczona do największych sanktuariów w Polsce jak: Jasna Góra, Łagiewniki czy Licheń.

Informacje dostarczył: Ks. Łukasz Pałacki