"Wieczór małżeński"

Sobotni wieczór dla prawie 30 małżeństw naszej Parafii należał do bardzo niecodziennych. W świetlicy Gimnazjum – tymczasowej Restauracji odbyła się "Randka małżeńska". Spotkanie rozpoczął inicjator spotkania, wikariusz naszej parafii Ks. Grzegorz Lęcznar witając wszystkich którzy odpowiedzieli na zaproszenie. Pobłogosławił całej wspólnocie i oddał głos Elżbiecie i Wiesławowi Gorzelnikom z Rzeszowa. Prowadzący dzieląc się swoim świadectwem przedstawili różnice w zachowaniu między mężczyzną a kobietą. Następnie po krótkim wprowadzeniu gości do Małżeńskiej Gry mężowie przygotowali kawę i ciastko dla swoich żon. Później przy zapalonych świecach i nastrojowej muzyce prowadzili ze sobą rozmowę za pomocą wybranych kart. W tym samym czasie, w przedszkolu, dzieci spędzały czas na zabawie. Na zakończenie spotkania każda żona obdarowana została od swego swojego męża różą na znak miłości, którą należy celebrować bez względu na staż małżeński. Spotkanie przygotowały małżeństwa Domowego Kościoła z naszej Parafii.