Apel świąteczny w SP

Apel świąteczny w SP

Jak co roku w okresie przedświątecznym uczniowie szkoły, nauczyciele i pracownicy spotkali się na uroczystym apelu z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Gościem szczególnym była Dyrektor ZOS w Zagórzu P. Ewa Get. Była to bardzo podniosła i radosna uroczystość. Zebrani mieli okazję obejrzeć program artystyczny „Święta Noc”,  w wykonaniu uczniów klasy II i scholii parafialnej. Wsłuchiwano się w historie sprzed dwóch tysięcy lat a poprzeplatane to był kolędami i pastorałkami. Wspaniałym akcentem był taniec aniołków i taniec owieczek oraz życzenia.
Na zakończenie p. dyrektor podziękowała za piękny występ i  przekazał życzenia uczniom i ich rodzicom oraz wszystkim pracownikom szkoły. Wręczone zostały nagrody za ozdoby świąteczne. Głos zabrała również P. Ewa Get, która nie kryjąc wzruszenia po występie podziękowała i pogratulowała małym artystom. W imieniu organu prowadzącego szkołę złożyła także życzenia świąteczne.
 
W radosnej atmosferze i świątecznym nastroju uczniowie udali się do swoich domów a nauczyciele zasiedli do wspólnego stołu. Dzieląc się opłatkiem złożyli sobie życzenia i degustowali potrawy przygotowane przez siebie.