Rekolekcje Prezesów POAK

W dniu 07 - 08 stycznia br. uczestniczyłam w rekolekcjach dla prezesów z Archidiecezji Przemyskiej . Katechezy głosił ksiądz prałat Józef Niżnik Asystent Akcji Katolickiej .65 osób o godz. 9 spotkało się w Domu Pielgrzyma w Strachocinie u świętego Andrzeja Boboli.
W tym Roku duszpasterskim hasłem jest ,, Idźcie i Głoście'' . Idźcie  na cały świat i nauczajcie - kto uwierzy będzie zbawiony , kto nie uwierzy będzie potępiony. Wysłuchaliśmy 7 katechez , uczestniczyliśmy we mszach świętych , była Adoracja Najświętszego Sakramentu , Nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli wraz z ucałowaniem relikwii św. Dowiedzieliśmy się ze obecny rok to rok świętego Brata Alberta Chmielewskiego , w Boże Narodzenie minęło 100 lat od Jego śmierci. W 1917 roku Matka Boska zaczęła ukazywać się pastuszkom, ukazywała się dzieciom  przez pól roku, prosiła żeby odmawiać różaniec  w  tym roku jest 100 rocznica Objawień Fatimskich. Naprawdę warto wziąć udział w takich rekolekcjach człowiek się wyciszy, wymodli ,, naładuje akumulatory''  i  uduchowiony wraca do swojej rodziny .
                                                                                                                                                                                                                                                                                 Prezes AK Krystyna Zajdel