II Turniej Siatkarski

III miejsce naszej drużyny w Diecezjalnym Turnieju Siatkarskim

W ostatnią sobotę, 11 lutego 2017 roku w Hali Sportowej GOSIR w Zarzeczu k. Jarosławia, odbył się II Turniej w Piłce Siatkowej LSO Archidiecezji Przemyskiej. Turniej rozpoczął się MSZĄ ŚWIĘTĄ o godz. 8.00 w Kościele pw. św. Michała Archanioła w Zarzeczu, której przewodniczył ks. parł. Bartosza Rajnowski, Kanclerza Kurii Metropolitalnej w Przemyślu. Wśród 15 zgłoszonych do rozgrywek drużyn znalazła się również reprezentacja naszej Parafii, która w kategorii starszej zajęła III miejsce przywożąc okazały puchar(w ubiegłym roku IV miejsce). W rozgrywkach mogli wziąć udział ministranci w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym, a także ministranci seniorzy, członkowie Domowego Kościoła oraz księża. Głównym organizatorem Turnieju był nasz rodak ksiądz Jacek Zarzyczny – Diecezjalny Moderator LSO(Liturgicznej Służby Ołtarza).

W kategorii młodszej 3-y pierwsze miejsca zajęły drużyny:

1. Leżajsk – OO. Bernardyni, pw. Zwiastowania Pańskiego
  2. Krosno – OO. Kapucyni, pw. Podwyższenia Krzyża Świętego
  3. Gwizdów,  pw. MB Pocieszenia

W kategorii starszej:

1. Leżajsk – OO. Bernardyni Sen., pw. Zwiastowania Pańskiego
  2. Giedlarowa., pw. św. Michała Archanioła
  3. Tarnawa Górna, pw. św. Wojciecha i MB Częstochowskiej

Naszą Parafię reprezentowali:

Janusz Krajnik – kierownik drużyny, Adam Malec – kapitan, Adam Zarzyczny, Robert Czerniewicz, Paweł Krajnik, Piotr Poliniewicz, Patryk Stach i Przemysław Malec.