Konkurs Biblijny

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się etap dekanalny Konkursu Biblijnego pod hasłem „Jestem uczniem Jezusa Chrystusa i świadczę o Nim”.

W konkursie wzięło udział 13 przedstawicieli parafii dekanatu rzepedzkiego – zwycięzców etapów szkolnych. Byli to uczniowie z Parafii Komańcza, Czaszyn, Łukowe, Wisłok i Tarnawa. Uczniowie przybyli pod opieką Kapłanów – Księży Proboszczów i wikariuszy.

Nad przebiegiem konkursu czuwał Dziekan Dekanatu – Ks. Prałat Jan Krupiński.  Każdy uczeń podczas testu wykazał się wiedzą z zakresu Biblii, a szczególnie znajomością Ewangelii wg. Św. Marka i Listów do Tymoteusza.

Spośród uczestników wyłoniono zwycięzców. I m-ce zajął Michał Tokarz z parafii Łukowe, II m-ce Marek Porada z parafii Tarnawa Górna, III m-ce Martyna Magierowska. Uczniowie Ci będą reprezentować nasz dekanat 16 maja podczas finału, który odbędzie się w WSD w Przemyślu.