Poświęcenie kapliczki św. Jana Nepomucena

W dniu dzisiejszym po Mszy św. wieczornej Proboszcz Parafii Ks. Jan Krupiński poświęcił odremontowaną kapliczkę Św. Jana Nepomucena. Kapliczka została odnowiona dzięki Projektowi LGD, który napisany został przez Stowarzyszenie Nasza Przyszłość - Tarnawa, a zrealizowany dzięki wytrwałości i zaangażowaniu  kilku mieszkańców Tarnawy Górnej. Kapliczka pięknie prezentuje się na wzgórzu, u podnóża którego płynie rzeka Kalniczka a góruje nad rozwidleniem dróg prowadzących do sąsiednich miejscowości. Uroczystość poświęcenia zgromadziła ponad 100 osób. Po poświeceniu odśpiewano Litanie Loretańskie pieśni Maryjne. Ksiądz Proboszcz pobłogosławił zebranych i podziękował za trwały pomnik naszej wiary. Niech kolejny symbol chrześcijaństwa w naszej parafii świadczy o naszej wierze a staranie społeczników "ocali od zapomnienia" kolejny zabytek naszej parafii.