Wycieczka scholi i ministrantów

W poniedziałek rano 43 osobowa grupa dzieci, członków  scholi i ministrantów pod opieką Ks. Grzegorza Lęcznara, P. Haliny Krajnik, Klaudii Zarzycznej i Przemka Malca udała się na wycieczkę w stronę Rzeszowa. Pierwszym miejscem była Krzemienica  - rodzinna miejscowość Ks. Grzegorza. Tam w Kościele przy ołtarzu Matki Bożej Pocieszenia wszyscy uczestniczyli we Mszy św. zawierzając Maryi wspólne podróżowanie. Po Mszy wszyscy zostali gościnnie przyjęci przez Dyrektora miejscowej szkoły, który zatroszczył się o ciepły posiłek dla  całej grupy w postaci pysznej zupy pomidorowej, a Ksiądz Proboszcz obdarował wszystkich torebka słodkości. Kolejnym punktem był Łańcut. Spacerując parkiem podziwialiśmy piękne otoczenie zamku. Zwiedziliśmy grupowo komnaty i powozownię. Był też czas na pamiątki. Po krótkiej lekcji historii udaliśmy się do FlyParku – największego na podkarpaciu Parku Trampolin. Tam po solidnej rozgrzewce szaleństwu nie było końca. Ostatnim punktem było Kino Helios, gdzie obejrzano film „Auta3”. Piękny, słoneczny i pełen  atrakcji dzień minął bardzo szybko i zapewne na długo zapisze się w pamięci każdego z uczestników wycieczki.