Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Tradycyjnie jak co roku Mszą św. w Kościele parafialnym rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w placówkach oświatowych naszej parafii. Mszy św. przewodniczył Ks. Janusz Łuc oraz ks. Grzegorz Lęcznar. W obstawę Mszy św. wlaczyła się schola parafialna, ministranci i mlodziez Gimnazjum. Po Mszy św. młodzież gimnazjalna i dzieci ze Szkoły Podstawowej udali się do swoich placówek by uczestniczyć w uroczystościach. Były przygotowane programy słowno - muzyczne. Głos zabierali dyrektorzy szkół. Wręczano nagrody dlaucznió wyróżniających się w nauce i biorących udział  w konkursach i zawodach sportowych. Następnie wszyscy udali się po raz ostatni w tym roku szkolnym do swoich klas by odebrać świadectwa i poźegnać się ze swymi wychowawcami. Wakacje 2017 rozpoczete!!!