Rozpoczęcie roku szkolnego

Mszą św. w kościele parafialnym rozpoczęli nowy rok szkolny uczniowie naszej szkoły.  Podczas Mszy św. słuchali wskazówek katechety Ks. Grzegorza. Następnie wszyscy udali się do szkoły. W szkole  P. Dyrektor witając wszystkich szczególnie gorąco powitała klasy siódme, które w związku z reformą edukacji po raz pierwszy rozpoczynają naukę w szkole podstawowej. Nie zabrakło też krótkich wierszy i piosenek na powitanie nowego roku szkolnego w wykonaniu klasy III. Po uroczystości  wszyscy udali się na spotkanie z wychowawcami. W klasach otrzymali plany zajęć, przypomnieli sobie o zasadach bezpieczeństwa i rozmawiali o wrażeniach wakacyjnych. Mimo niesprzyjającej aury na buziach dzieci gościł uśmiech a spotkanie z koleżankami i kolegami było bardzo przyjemne.

Galeria tutaj