Pielgrzymka parafialna Jodłówka - Lubaczów - Markowa -Leżajsk

Każda parafialna pielgrzymka jest szczególnym darem dla jej uczestników. Ma nie tylko wymiar duchowy, jest też doskonałym czasem na poznanie osobliwości regionu i rozwijanie relacji międzyludzkich. Początkiem lipca nicjatywy Ks. Grzegorza ponad 50-cio osobowaa grupa parafian udała się do miejsc naznaczonych kultem Matki Bożej. Było to Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce, Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Łaskawej w Lubaczowie i Klasztor OO. Bernardynów w Leżajsku z Bazyliką Zwiastowania NMP, gdzie w jednej z kaplic widnieje cudowny obraz Matki Bożej Pocieszenia. W drodze z Lubaczowa do Leżajska zatrzymaliśmy sie w Markowej - wsi znanej z rodziny Ulmów. Zwiedziliśmy muzeum, poznaliśmy bliżej heroizm rodziny i historię ówczesnej społeczności nie tylko Markowej. W czasie pielgrzymowania był czas na Eucharystię, modlitwę indywidualną i dzielenie się wrażeniami. Na zakończenie było ognisko z pieczeniem kiełbasek. W planach pojawiła się już kolejna wyprawa.