Spotkanie Parafialnych Rad Duszpasterskich

Delegacje Parafialnych Rad Duszpasterskich z parafii należących do archiprezbiteratów: bieszczadzkiego, krośnieńskiego i sanockiego wraz z Księżmi Proboszczami w sobotę, 1 lipca 2017 r. uczestniczyli w spotkaniu z ks. Abp. Adamem Szalem w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie. Nasz archiprezbiterat reprezentowali dziekan Ks. Jan Krupiński i Janusz Krajnik. W programie była Msza św. której przewodniczył JE. Ks. Abp. Adam Szal. Po Mszy były dwa wystąpienia: „Po co parafialne Rady Duszpasterskie?” zaprezentowane przez  ks. prał. dr Józefa Bara, Oficjała Sądu Metropolitalnego w Przemyślu i „Współpraca wiernych świeckich z kapłanami w tworzeniu i realizacji programów duszpasterskich” którym podzielili się przedstawiciele Rady Duszpasterskiej Parafii pw. NMP Królowej Polski w Krośnie – Polance.