Rekolekcje Prezesów POAK

Jak co roku w dniach 6-7 stycznia byłam na rekolekcjach formacyjnych dla prezesów Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej w Oratorium św. Józefa w Strachocinie. Ksiądz asystent diecezjalny Józef Niżnik wygłosił dla 65 prezesów 6 konferencji o Duchu Świętym i dwie homilie podczas Mszy świętej odprawionej w kościele pw. świętej Katarzyny. Na zakończenie rekolekcji wzięliśmy udział w Nabożeństwie do świętego Andrzeja Boboli Patrona Akcji Katolickiej i z czcią ucałowaliśmy Jego relikwie święte.

Krystyna Zajdel