Pielgrzymka dziękczynna dzieci z klasy IIII

W dniu dzisiejszym o godz. 8.00 dzieci pierwszoklomunijne wraz ze swymi rodzicami, Księdzem Proboszczem, Księdzem Katechetą, wychowawczynią i dziewczynami ze scholi udałysię na pielgrzymkę dziękczynną do Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce. Po przybyciu na miejsce ubrane w stroje pierwszokomunijne, zgromadziły się w Sanktuarium. Tam wysłuchały krótkiej historii miejsca i uczestniczyły w Eucharystii. Po Mszy św. udały się do Cudownego Żródełka by napić się wody. Po uczcie duchowej był czas na posiłek w pięknym lokalu w Rokietnicy. Wzmocnieni ciepłym posiłkiem przybyli do Przemyśla by poznać duchową stolicę naszej Archidiecezji. Zwiedzili Katedrę. W Kaplicy Seminarium Duchownego odmówli Litanię Loreatańską i zobaczyli Instytut kształcący przyszłych kapłanów. Po tym spotkaniu był czas na lody w słynnej Cukierni Fiora oraz spacer po Starym Mieście. Na zkończenei pielgrzymki przyszedł czas na rekreację na Torze saneczkowym. Mimo początkowym lękom, zjazdom nie było końca. Pielgrzymka była bardzo udana tym bardziej, że pogoda dopisała i wszystkie zaplanowane punkty programu zostały w pełni zrealizowane.