Rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego to dzień, który zapada w pamięci każdego ucznia na bardzo długo, to powrót do szkolnej rzeczywistości i obowiązków.

W naszej parafii tradycyjnie rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczyna się Mszą św. W tym roku przewodniczył jej Proboszcz Parafii Ks. Jan Krupiński. Słowo Boże wygłosił Ks. Katecheta Grzegorz Lęcznar. Po Mszy św. uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum przybyli do sali gimnastycznej by uczestniczyć w uroczystościach szkolnych.

Na początek głos zabrał nowy Dyrektor SP P. Melchior Ryniak serdecznie witając po wakacjach uczniów, rodziców i nauczycieli. Dyrektor szczególnie serdecznie powitał uczniów oddziału przedszkolnego i klas pierwszych życząc wszystkim powodzenia w zdobywaniu wiedzy. Na koniec wszyscy udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych.

Przed nami wszystkimi nowe wyzwania. Życzymy by wszyscy potrafili odkryć swoje mocne strony i mieli dużo sił i zapału do pracy w ciągu roku szkolnego