Nabożeństwo Różańcowe z procesją światła

Od maja do września w I soboty miesiąca  w naszej parafii uczestniczyliśmy w nabożeństwach ku czci Matki Bożej Różańcowej . Po każdej Mszy św. wierni rozważali tajemnice różańca i odmawiali  różaniec.  W październiku w parafialnej świątyni po Mszy św. są nabożeństwa różańcowe. Różaniec prowadzą dzieci i młodzież poszczególnych klas Szkoły  Podstawowej i Gimnazjum.
W I sobotę  października po Mszy św. parafianie uczestniczyli w nabożeństwie różańcowym i procesji wokół kościoła z figurą Matki Boskiej Fatimskiej. Przy zapalonych świecach wsłuchiwali się w rozważania przygotowane przez Ks. Grzegorza. Młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania  prowadziła Różaniec a figurę Matki Bożej Różańcowej Pani z Fatimy niosły różne stany. Nabożeństwo zakończono Apelem Jasnogórskim przy pomniku św. Jana Pawła II .