Odsłoniecie tablicy pamiatkowej w Przedszkolu

W ramach obchodów 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w Przedszkolu Niepublicznym  w Tarnawie Dolnej i Wielopolu odsłonięto tablice upamiętniające to wydarzenie. Napis na tablicy upamiętnia też 40 rocznicę wyboru św. Jana Pawła II na Stolice Piotrową i 10 – lecie powstania Stowarzyszenia „Nasza Przyszłość – Tarnawa” oraz Przedszkola Niepublicznego im. Ks. Prałata Józefa Jakieły w Tarnawie Dolnej. .  W tym ważnym wydarzeniu udział wzięli Dyrekcja , pracownicy Przedszkola oraz przedszkolaków. Gościem szczególnym był Ks. Proboszcz Jan Krupiński który przewodniczył modlitwie i udzielił wszystkim kapłańskiego błogosławieństwa. Dzień ten wpisał się w ogólnopolską akcję „Bijemy rekord dla Niepodległej” stąd też  wszyscy odśpiewali Hymn Polski.