Niedziela Palmowa

Niedzielą Palmową rozpoczynamy obchody Wielkiego Tygodnia. W naszej parafialnej świątyni na Mszy św. o godz. 12.00 było poświęcenie palm przyniesionych przez wiernych - symbolu drzewa "życia " i zwycięstwa. Poświęcono również palmy wykonane przez uczniów szkoły Podstawowej  i parafian z Tarnawy Dolnej. W tym dniu również na każdej Mszy św. przedstawiciele parafii podczas Liturgii Słowa odczytali opis Męki Pańskiej.  W Niedzielę Palmową są też obchodzone diecezjalne Dni Młodzieży, w łączności z papieżem Franciszkiem, który spotka się z młodymi w Rzymie. W Diecezjalnym Spotkaniu Młodych, które w tym roku odbywało się w Dukli uczestniczyła również młodziez naszej parafii pod opieką Ks. Janusza Łuca.