Turniej siatkarski z okazji święta 3-go maja

Turniej siatkarski z okazji święta 3-go maja

Stowarzyszenie "Nasza Przyszłość - Tarnawa" przy współpracy z MGOKiS w Zagórzu, zorganizowało 30 kwietnia VIII Turniej Siatkarski o PUCHAR BURMISTRZA MiG ZAGÓRZ z okazji 228 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Turniej rozegrano na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Tarnawie Dolnej z udziałem drużyn z Leska, Komańczy Zagórza i Tarnawy. Po rozegraniu spotkań systemem każdy z każdym ustaliła się następująca kolejność(WYNIKI SZCZCEGÓŁOWE NA 2ch OSTATNICH FOTKACH):

  1. Sokoły ZAGORZ - 3 zwycięstwa  - 8 punktów
  2. Nasza Przyszłość TARNAWA - 2 zwycięstwa - 4 punkty
  3. Bieszczader KOMAŃCZA - 1 zwycięstwo - 3 punkty
  4. Nadleśnictwo LESKO - 0 ZWYCIĘSTW - 2 punkty

Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar oraz okolicznościowy dyplom. Puchary jak co roku ufundował Burmistrz MiG Zagórz - E. Nowak. Organizatorzy dziekują za użyczeni sali - P. Dyr SP w Tarnawie Dolnej M. Ryniakowi oraz za okazała pomoc i wspólprace Dyr MGOKiS P. E. Mąka.

    Skład Drużyny NP Tarnawa: Janusz Krajnik - kap., Adam Malec, Tadeusz Mąka, Adam Zarzyczny, Paweł Krajnik i Dawid Bańczak.

Turniej zorganizowano w ramach zaplanowanych zajęć sportowych wynikających z Programu „Aktywność dla każdego – pływanie i aqua-aerobic, siatkówka, fitness-aerobik czy nordic walking - wybierz sam – edycja 2019”. Program współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz ze środków Miasta i Gminy Zagórz.