Wyjazd integracyjny scholi i ministrantów

W maju członkowie scholi i ministranci mają okazję uczestniczyć w wyjeździe integracyjnym. Tym razem grupa ponad 50 osób wybrała się na dwudniową wycieczkę w okolice Przemyśla. Miejscem docelowym był Helusz. Pielgrzymkę pod opieką Ks. Grzegorza Lęcznara, P. Haliny Krajnik i P. Sylwestra Stacha młodzież rozpoczęłą Mszą św. w Sanktuarium Matki Bożej Dobrej Nadziei w Tuligłowach. Następnie przybyła do Ośrodka Rekolekcyjnego w Heluszu. Po zakwaterowaniu się w pokojach wszyscy zjedli smaczny obiad i rozpoczęli swoję zajęcia integracyjne. Był czas na poznanie uroków miejsca, wspólne przebywanie, rozmowy, zabawę i odpoczynek w pięknym otoczeniu. Wieczorem wraz z mieszkańcami Helusza uczestnicy wzięli udział w nabożeństwie majowym. Wieczorem były kiełnaski z grilla i spotkanie integracyjne. Dzień zakończono ok. 22. Rankiem następnego dnia wszyscy wzieli udział we Mszy św.. Po śniadaniu korzystajac z ładnej pogody podczas wędrówki zapoznano sie z okolicą. Po obiedzie pożegnano sie z Heluszem i rozpoczęto kolejne atrakcje na torze saneczkowym w Przemyślu. Były też najlepsze lody w Cukierni Fiora, spacer Starym Miastem i spotkanie z niedźwiadkiem. Wdzięczni Bogu za pogodę i bezpieczne podróżowanie wróciliśmy do swoich domów.