Imieniny Księdza Proboszcza

W dniu dzisiejszym w Uroczystość narodzenia  Św. Jana Chrzciciela swoje imieniny obchodził ks. proboszcz Jan Krupiński, który pracuje  w naszej parafii 26 rok. Podczas Mszy św. modlono się także w intencji solenizantów dnia. W obstawę Mszy św. włączyła się schola parafialna przygotowując pieśni i psalm.

Po zakończonej Mszy Świętej były życzenia dla Czcigodnego Solenizanta. Najpierw życzenia złożyły dzieci i młodzież, następnie członkowie Domowego Kościoła, Akcji Katolickiej i przedstawiciele Rady Sołeckiej i Koła Gospodyń. Na koniec schola zaintonowała piosenkę  z życzeniami. Ksiądz Proboszcz podziękował wszystkim za życzenia i modlitwę. Dzieci zaprosił na cukierki.

Otoczmy i my swoimi modlitwami Księdza Proboszcza, wypraszając dla Niego Boże Błogosławieństwo i opiekę Pani naszej z Tarnawy na dalsze lata posługi kapłańskiej.